לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

חזקים בפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים

בפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים שמתקיים בימים אלו בתל אביב, ניתן להבחין בנציגות מרשימה של בית הספר לאמנויות הקול והמסך במכללה האקדמית ספיר. בפסטיבל מוקרנים חמישה סרטים שיצרו סטודנטים מהמכללה (צילום: יח"צ, מתוך הסרטים)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בית הספר לאמנויות הקול והמסך במכללה האקדמית ספיר מציג נוכחות מרשימה בפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים בתל אביב,  עם 5 סרטים מוערכים:

בתחרות הבינלאומית: "מחוץ לגבולות", יוגב ששון. סרט אנימציה קצבי וצבעוני המתעסק בנער שנלחם במפלצת הפנימית שלו, המפלצת מפריעה לו להתרכז בבית הספר ומונעת ללמוד ופוגעת ביחסים שלו אם אביו. הוקרן אמש (ראשון).

בתחרות הישראלית:

"סחף", רותם בלוך, אנימציה. אישה החיה חיים שלווים מבינה שגופה מתפורר לחול. היא מנסה להמשיך בחיה אך בחורף כבר אינה מסוגלת לצאת מביתה, שכן הגשם והרוח שוחקים אותה. הוקרן אמש (ראשון).

"שוליים", אנימציה תיעודית שנה ב', ריקרדו ורדסחיים. הסרט עוקב אחר מונולוגים של מספר דרי רחוב, המספרים את סיפורם בקולם שלהם. הקול המספר היווה את הבסיס לסרטי האנימציה  שנוצרו בעקבותיהם. מוקרן היום (שני) בשעה 19:00.

"שירה תמה", שיר חורי אבו, תיעודי - זוכת דוקאביב בקטגוריית הסטודנטים. סרט התבגרות המתעד את שירה תמה, ילדה בת 12 שגרה בהתנחלות עמונה ומנהלת את מאבק חייה על מנת להציל את ביתה. מוקרן היום (שני) בשעה 19:00.

"נתק", ירדן ליפשיץ לוז, עלילתי - הסרט שנבחר ל-cinefondation של פסטיבל קאן. ניתוק חשמל בביתה של לידור בת ה-15 מאלץ אותה לצאת למסע להחזירו, ולהשיב את יחסיה עם אביה המובטל והאלכוהליסט לתלם. יוקרן ביום חמישי ה-20/05 בשעה 18:30.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: