לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

חגיגות ראש השנה במול 7 שדרות

חג שמח במרכז מול 7 שדרות: בקמפיין מיוחד שיערך בין 10 ל-15 בספטמבר לכבוד ראש השנה, יוגרל בין הקונים ב-299 שקלים ומעלה (בחנויות המשתתפות במבצע) טלפון מסוג אייפון 11 S! כמו כן, יוענק לכל רוכש/ת בסכום זה שובר בסך 50 שקלים למימוש באחת מחנויות המרכז המשתתפות בקמפיין. ניתן יהיה לממש את השובר עד 18 בספטמבר (צילום: אסף פינצ'וק)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

חג שמח במרכז מול 7 שדרות: בקמפיין מיוחד שיערך בין 10 ל-15 בספטמבר לכבוד ראש השנה, יוגרל בין הקונים ב-299 שקלים ומעלה (בחנויות המשתתפות במבצע) טלפון מסוג אייפון 11 S! כמו כן, יוענק לכל רוכש/ת בסכום זה שובר בסך 50 שקלים למימוש באחת מחנויות המרכז המשתתפות בקמפיין. ניתן יהיה לממש את השובר עד 18 בספטמבר.

"נשמח לתרום את חלקנו לאווירת החג בתקופה מורכבת זו בהחזרת הכסף לאורחים", מסר סמנכ"ל הנכסים של רשת מול 7, אור שושן. "מבחינתנו מדובר בהמשך העשייה שלנו ביחד עם הקהילה ולמענה. קמפיינים כמו אלו, אשר מיועדים לכל המשפחה, הם 'תווי השי' שאנחנו מחלקים למבקרים לכבוד החג".

החנויות המשתתפות במבצע: ביג סטוק, זול פעמי, מאניה ג'ינס, דוקטור שניצל, קפה גרג, עידן 2000, We shoes, אוניקס ואלוף הספורט.

מול 7 שדרות הוא מרכז הקניות הגדול באזור עוטף עזה, אשר פרוס על פני 11,000 מ"ר וכולל תמהיל מאוזן של עסקים שמשלבים קניות במחירים משתלמים לצד בילוי אטרקטיבי במסעדות ובתי קפה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: