לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

הפנינג פורים במול 7: כוכבת הילדים רינת גבאי מגיעה לשדרות!

כוכבת הילדים רינת גבאי מגיעה לשדרות: זה יקרה בהפנינג פורים המסורתי אשר יתקיים במרכז מול 7 (מול תחנת הרכבת של העיר), ביום שלישי, 10 במרץ, בין השעות 12:00 ל-16:00. הכניסה חופשית (צילום: תמיר חסון)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

כוכבת הילדים רינת גבאי מגיעה לשדרות: זה יקרה בהפנינג פורים המסורתי אשר יתקיים במרכז מול 7 (מול תחנת הרכבת של העיר), ביום שלישי, 10 במרץ, בין השעות 12:00 ל-16:00. הכניסה חופשית.

בין היתר יכלול האירוע מגוון ענק של משחקים אלקטרוניים אינטראקטיביים, ביתני יריד נושאי פרסים, עמדות איפור פנים ושזירת צמות, ג'ימבורי לפעוטות, תחרות תחפושות נושאת פרסים, די.ג'יי, ועוד. בשעה 14:30 יחל האירוע המרכזי של החג – כשעל הבמה תעלה כוכבת הילדים רינת גבאי. 

"בפורים אין מה שגורם לנו יותר סיפוק מאשר לראות את הילדים מאושרים", מסרה מנהלת מרכז מול 7 שדרות, אסי ברגל-אוזן. "זהו חג שמזוהה עם משלוחי מנות, אוכל ושתיה עד לא ידע, שמחה, לבישת תחפושות ומסכות, צחוק וריקודים, ונשמח להעניק את כל אלה – כמו בכל שנה – לכל הילדים שיגיעו אלינו".

"ההפנינג הוא רק חלק מהדרכים שלנו להחזיר לקהילה על ההערכה שאנחנו מקבלים יום-יום מהמבקרים", הוסיפה מנהלת השיווק של מרכז מול 7 שדרות, נופית כהן. "אנחנו שמחים שנפל בחלקנו לשמח את הילדים בחג הכי כיפי שיש, קוראים לכולם להגיע אלינו ומבטיחים להם חוויה שלא ישכחו". 

מול 7 שדרות הוא מרכז הקניות הגדול באזור עוטף עזה, אשר פרוס על פני 11,000 מ"ר וכולל תמהיל מאוזן של עסקים שמשלבים קניות במחירים משתלמים לצד בילוי אטרקטיבי במסעדות ובתי קפה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: