לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

החל פסטיבל "סוכה למחשבה" השלישי בסימן תאטרון בסוכה

אלפי מבקרים פקדו אמש (רביעי) את פארק עזריאלי בעיר שדרות, בו מתקיים פסטיבל "סוכה למחשבה" המסורתי בעיר. הפסטיבל יתקיים גם היום בין השעות 10:00-17:00. בנוסף, מתקיים יריד עסקים מקומיים מעוטף עזה בשיתוף משרד הכלכלה. הכניסה חינם (צילום: סיגל הראל)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

אלפי מבקרים פקדו אמש (רביעי) את פארק עזריאלי בעיר שדרות, בו מתקיים פסטיבל "סוכה למחשבה" המסורתי בעיר. הפסטיבל יתקיים גם היום בין השעות 10:00-17:00, ובו מגוון סוכות למחשבה שיעוררו את הדמיון אצל המבקרים, ולצידם סוכות תוכן ייחודיות שיחשפו את המבקרים לתחומים חדשים ומגוונים מעולם הבמה ואומנות התיאטרון. יחד עם זאת, מתקיים יריד עסקים מקומיים מעוטף עזה בשיתוף משרד הכלכלה. הכניסה חינם.

פסטיבל "סוכה למחשבה" השלישי מתקיים בחול המועד סוכות, בפארק עזריאלי שבעיר שדרות בין בשעות 10:00-17:00. הפסטיבל מציג את עולם הקרקסנות ומנגיש אותו לקהל על ידי סוכות ייחודיות מעולמות הנושקים לתוכן הקרקס. בנוסף, עיריית שדרות בשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה מקדמים את העסקים בעוטף עזה ובמקום מתקיים יריד של תוצרת האזור.

לצד סוכות התוכן, ישנן עוד סוכות לדוגמת סוכת קרקס וסוכת ליצנות, בהן מתקיימים מופעים של קרקס קווקזי ומופעי להטוטנות, ליצנות ואקרובטיקה, סוכת איפור פנים, סדנאות קרקס, ומופעי הליכה על חבל. סוכת תיאטרון, הופעות תיאטרון והצגות לילדים לדוגמה "העץ ואני", תיאטרון אינטראקטיבי בשיתוף הקהל על ידי שעת סיפור שהופכת להצגה של ממש עם תלבושות, מוזיקה וסיפורים מעולם הדמיון. סוכת מוזיקה,  מופע תופי טאיקו, תהלוכת הקצב "צפצפה", סדנת תיפוף ועוד. סוכת ציורי תלת מימד, סדנאות ציור, ציורי רצפה תלת מימד ברוח החג ועוד. בין הסוכות יהלכו שלל מופעי רחוב – פסלים חיים, תהלוכות מוסיקה וקצב, פעלולנים ולהטוטנים. לקטנטנים יתקיימו סדנאות תיפוף וסדנאות קרקס.

אלון דוידי, ראש עיריית שדרות: "אלפי מבקרים כבר פוקדים את הפסטיבל ונהנים מעולם תוכן עשיר ומגוון עם פעילויות יצירה, משחק, אמנות תיאטרון, ליצנות ופסלים חיים. אנו מזמינים את הקהל להמשיך להגיע לתמוך באזור, וליהנות מפעילויות תוכן עשירות לכל המשפחה וללא עלות".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: