לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

הקרנה חגיגית של גמר האירוויזיון נערכה אמש בפאב שדרות

בפאב שדרות התקיימה אמש הקרנה חגיגית של גמר האירוויזיון. עשרות אנשים התאספו ונהנו מצפייה על מסך ענק, אווירה טובה והופעות מיוחדות של סטודנטים מכללת ספיר

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

כ-100 איש הגיעו אמש לצפייה משותפת בגמר האירוויזיון שהתקיימה בפאב שדרות. חן, תושב שדרות והבעלים של הפאב ביחד עם שני שותפים, מספר כי זו השנה השנייה שהם עורכים ערב הקרנה של האירוויזיון, ולאור ההצלחה בשנה שעברה - החליטו לקיים ערב כזה גם השנה, "שנה שעברה זו הייתה הפעם ראשונה, מעין ניסוי לראות אם אנשים יאהבו את זה או לא, והייתה היענות מטורפת של קהל ובליינים. הרגשנו שזה מאוד חשוב למקומיים, אז ידענו שגם השנה יהיה סבבה וכיף".

למרות המתיחות הביטחונית והחשש מההשפעה שלה על המצב הכללי של הבליינים, חן מספר שלציבור הסטודנטיאלי, שהוא הקהל העיקרי שמגיע לפאב, יש ניתוק מהסיטואציה, "במצבים כאלה של ימים מתוחים יש אפקט הפוך. אנשים כן מבקשים שנפתח את הפאב ורוצים להיות ביחד. בסבב הסלמה האחרון יצא לנו כמה ימים מאוד מפחידים, אבל הפאב היה פעיל והגיעו מעל ל-40 איש לבלות. הייתה אווירה שונה, זו סיטואציה שכאילו יצאה מסרט לא מציאותי. המצב הזה זה יכול להחריב עסק, בהסתכלות השנתית, אבל אנחנו מצליחים להרים את הראש, ואנשים זורמים ואוהבים להגיע לבלות פה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: