לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

בלונים זה שמחה: מאות ילדים בבלוניאדת הענק בשדרות

דמויות מבלונים, סדנאות, אמן בלונים מומחה, בניית קיר בלונים מעוצב ומופע בלוניזם מרהיב - ילדי שדרות ועוטף עזה זכו אמש לחוויה מתקנת בפסטיבל בלונים ראשון מסוגו. ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "הזכרנו לילדים את מטרתם המקורית של הבלונים" (צילום: רייב דיגיטל)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

מאות ילדים הגיעו אמש (ראשון) למרכז מול 7 שדרות, שם קיימה עיריית שדרות בשיתוף עם הנהלת המתחם פסטיבל בלונים מיוחד ("בלוניאדה") לילדי שדרות ויישובי הסביבה. במהלך הפעילות נפגשו המבקרים עם דמויות מבלונים, צפו באמן בלונים מומחה, עברו סדנאות קיפול וקישוט בלונים, בנו קיר בלונים מעוצב ונהנו ממופע בלונים מרהיב, הומוריסטי ומרתק לכל המשפחה. בסיום אף הפריחו האורחים לשמיים בלון ענק בגודל של 1.80 מ' עם הכיתוב, "בלונים זה שמחה". הכניסה הייתה כמובן חופשית.

"בדיוק שנה אחרי שערכנו את העפיפוניאדה הגדולה - התרגשנו לשוב ולהעניק לילדי האזור סוג של חוויה מתקנת", מסרה מנהלת מרכז מול 7 שדרות, אסי-ברגל אוזן. "כששמענו שילדים באזור מפחדים מבלונים ידענו שאנחנו צריכים להירתם מיד כדי לעורר בהם תחושה חיובית כלפיהם, כפי שהיא צריכה להיות מלכתחילה. אני שמחה שהצלחנו ובטוחה שכל מבקר שהגיע יצא עם חוויה חיובית שתישאר אצלו זמן רב".

"אני רוצה להודות לעיריית שדרות על כך ששנתיים ברציפות נרתמה להקים עמנו אירוע מיוחד במינו, ועל כך שהיא הוכיחה שוב שהילדים נמצאים בראש מעייניה", הוסיפה מנהלת השיווק, נופית כהן, "אני מבטיחה ששיתוף הפעולה בינינו ימשך גם בעתיד, לטובת ילדי ותושבי העיר. חשוב לנו מאוד שכולם יזכרו שבלונים זה שמחה!".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "הטרוריסטים מעבר לגדר משתמשים בחפץ שכולו כיף ושמחה לילדים למטרות אחרות - של זריעת הרס, ניסיון לפגוע ולחבל ביצירה הרבה שלנו בשדרות ובעוטף עזה. אנחנו כאן כדי להמשיך להתפתח, לתת עתיד טוב ואופטימי לילדינו ולהזכיר להם את מטרתם המקורית של הבלונים". עוד הוסיף דוידי: "כפי שעשינו בעבר ב'עפיפוניאדה", אני שמח שגם הפעם העירייה והמתנ"ס שיתפו פעולה עם מרכז "מול 7" לפסטיבל חשוב, צבעוני ובעיקר כיף לילדים".

מול 7 שדרות הוא מרכז הקניות הגדול באזור עוטף עזה, אשר פרוס על פני 11,000 מ"ר וכולל תמהיל מאוזן של עסקים שמשלבים קניות במחירים משתלמים לצד בילוי אטרקטיבי במסעדות ובתי קפה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: