לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

אלפים השתתפו במרוץ הלילה של שדרות ושער הנגב

מפקד פיקוד דרום, ראשי מועצות, ילדים בעלי צרכים מיוחדים ומשתתפים מכל רחבי הארץ לקחו חלק במגוון מקצים, שבסופם יריד חקלאים, הופעות ופעילויות אל תוך הלילה (צילום: גולן סבג)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

רצו ולא מפני רקטות: אלפי משתתפים מכל רחבי הארץ - ביניהם מפקד פיקוד דרום, אלוף הרצי הלוי ומפקד אוגדת עזה, תא"ל אליעזר טולדנו (לצד כ-250 מפקדים וחיילים נוספים מהאזור), ראש מועצת גליל תחתון, ניצן פלג, ילדים בעלי צרכים מיוחדים, סטודנטים, קבוצות ריצה ועוד - לקחו הערב חלק במרוץ הלילה של שדרות ושער הנגב. אלמנטים מוארים, מופעי מוסיקה, יריד חקלאים ופעילויות לילדים המתינו לרצים שהגיעו למרות המתיחות הביטחונית לנקודת הזינוק והסיום בפארק עזריאלי בעיר.

המסלולים כללו "מקצה אפרוחים" עממי באורך 300 מטרים, ומקצים תחרותיים של 2 ק"מ, 5 ק"מ ו-10 ק"מ. בסוף כל מקצה נערך טקס, והמנצחים קיבלו גביעים יוקרתיים. כלל המשתתפים זכו במדליות ונהנו מהפנינג שכלל יריד חקלאים ואמנים ("שדרות מרקט"), טרמפולינות וכדורי פיזיו, מופע של להקת הקאוורים "Little Marleys" ומסיבת מוסיקה לילית. את המרוץ ארגנו המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, עיריית שדרות, מועצת שער הנגב, מתנ"ס שדרות, הקרן לפיתוח שדרות והרשות לפיתוח הנגב.

"אני שמח שאלפי רצים מכל רחבי הארץ זכו להכיר את העיר היפה שלנו דרך הרגליים", אמר בסיום ראש עיריית שדרות, אלון דוידי. "במסגרת שיתופי הפעולה שלנו עם מועצת שער הנגב התחברנו גם במרוץ הזה, ולתושבי שדרות והעוטף היה חלק מרכזי בו. אני בטוח שכלל המשתתפים נהנו ממרוץ מואר ומוסיקלי".

"שיתוף הפעולה של שער הנגב עם שדרות הוא חיוני לפיתוח האזור כולו - מהכלכלה ועד אירועי התרבות", הוסיף ראש מועצת שער הנגב, אופיר ליבשטיין. "מרוץ הלילה שלנו היה אירוע פתוח, ששילב ספורט ובריאות עם הפנינג למשפחות. אני שמח שתושבי האזור לקחו חלק באירוע המיוחד הזה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: