לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

אלוף פיקוד דרום ישתתף במירוץ הלילה של שדרות ושער הנגב

מפקדים וחיילים, ראשי מועצות, ילדים בעלי צרכים מיוחדים ומשתתפים מכל רחבי הארץ צפויים לקחת חלק במגוון מקצים, שבסופם יריד חקלאים, הופעות ופעילויות אל תוך הלילה (צילום: תומר פדר ודוברות עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

רצים ולא מפני רקטות: מפקד פיקוד דרום, אלוף הרצי הלוי, לצד כ-250 מפקדים וחיילים נוספים מהאיזור יצטרפו מחר ליותר מאלף רצים מכל רחבי הארץ אשר צפויים לקחת חלק במרוץ הלילה של שדרות ושער הנגב. בין המשתתפים יהיו גם ראש מועצת גליל תחתון, ניצן פלג, ילדים בעלי צרכים מיוחדים, סטודנטים, קבוצות ריצה ועוד. אלמנטים מוארים, מופעי מוסיקה, יריד חקלאים ופעילויות לילדים אלה ימתינו לרצים שיגיעו בנקודת הזינוק והסיום, אשר תמוקם בפארק עזריאלי בעיר.

ההתכנסות תחל כבר בשעה 17:00, עם חלוקת ערכות לרצים שנרשמו מראש. בשעה 18:30 יצא לדרך "מקצה אפרוחים" עממי באורך 300 מטרים, ולאחר מכן יתקיימו מקצים תחרותיים של 2 ק"מ, 5 ק"מ ו-10 ק"מ. בסוף כל מקצה יערך טקס, כלל המשתתפים יזכו במדליות והמנצחים יקבלו גביעים יוקרתיים.

בתום המסלולים השונים יהינו המשתתפים מהפנינג שיכלול יריד חקלאים ואמנים ("שדרות מרקט"), טרמפולינות וכדורי פיזיו, מופע של להקת הקאוורים "Little Marleys" ומסיבת מוסיקה לילית. את המרוץ מארגנים המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, עיריית שדרות, מועצת שער הנגב, מתנ"ס שדרות, הקרן לפיתוח שדרות והרשות לפיתוח הנגב.

"התחלנו את המסורת בשנה שעברה, עם מרוץ שסחף אליו מאות רצים מכל רחבי הארץ אשר זכו דרכו להכיר את העיר היפה שלנו דרך הרגליים", אמר ראש עיריית שדרות, אלון דוידי. "במסגרת שיתופי הפעולה שלנו עם מועצת שער הנגב התחברנו גם במרוץ הזה, ואני משוכנע שלתושבי שדרות והעוטף יהיה חלק מרכזי בו. אני מזמין את כולם להירשם, צפוי להיות מרוץ מואר ומוסיקלי".

"שיתוף הפעולה של שער הנגב עם שדרות הוא חיוני לפיתוח האזור כולו - מהכלכלה ועד אירועי התרבות", הוסיף ראש מועצת שער הנגב, אופיר ליבשטיין. "מרוץ הלילה שלנו הוא אירוע פתוח, שמשלב ספורט ובריאות עם הפנינג למשפחות. אני מזמין את כל האזור לקחת חלק באירוע המיוחד הזה, ובחברות שלנו עם העיר שדרות".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
מקצה לא תחרותי
ויוי | 11:20   07.11.19