לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

איך מוצאים אהבה בעידן שבו לא נפגשים עם אנשים?

במידה בלתי מבוטלת, האתגר הגדול והמשמעותי ביותר בחייהם של ישראלים וישראליות צעירים בשנים האחרונות, הוא נושא הזוגיות. אף על פי שאנחנו אחת מהמדינות עם שיעור הנישואים הכי גבוה בעולם, עולם הדייטים בישראל, הוא מלא אתגרים ואם אתם רוצים לצלוח את האתגר, צריך להכיר את ההתנהלות המקובלת על הצד הטוב ביותר. בדיוק מהסיבה הזו, הצעירים רוצים להשקיע משאבים ומחשבה והכרות עם עולם ההיכרויות, והבנה של הדרכים הכי טובות להציג את עצמם בפני אנשים זרים בפעם הראשונה. כדי לעזור לכם להפוך את החלום של זוגיות מוצלחת למציאות בשטח, אספנו לכם כמה טיפים של מומחים בתחום אשר יעזרו לכם להכיר את בן או בת הזוג המושלמים לכם.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

המטרה, ליצור את הקשר הראשוני עם בני המין השני

המילים הראשונות שאתם אומרים לאדם אותו אתם מכירים, הן אלו שיקבעו את החלק הארי של התקשורת במערכת היחסים שלכם. כדי להכיר, אי אפשר לסמוך אך ורק על המזל או על צירופי מקרים שונים. צריך למצוא האומץ להיחשף אל מול אנשים זרים, גם בסיטואציות בהם אתם לא מרגישים בנוח. האתגר הראשוני, אשר בדרך כלל בא לידי ביטוי ביתר שאת בתוך פלטפורמות דיגיטליות, הוא השלב שבו צריך "לשבור את הקרח". וזה כבר עניין של ניסיון. אם יש לכם מספיק ניסיון ואתם לא פוחדים מכישלונות או דחייה של פרטנרים פוטנציאלים יהיה לכם הרבה יותר קל לצאת לדרך חדשה גם אם פרטנרים שמעולם לא פגשתם.

הדרכים הכי טובות להציג את עצמכם באתר היכרויות

בעיקר בימים אלו, האפשרות לגלוש באינטרנט ולמצוא אהבה או לפחות דייט טוב, תלויה במידה רבה בכוח של אתר הכרויות. כך שאתם צריכים לדעת איך להציג את עצמכם בפלטפורמה. ולשם כך, אתם יכולים:

  1. להשקיע בתמונת פרופיל ברורה ואיכותית, שמציגה אתכם בצורה אמינה ויכולה למשוך את בני המין השני.
  2. לשמור על תיאור קליל, עם נקודות איחזה לתחילת שיחה מעניינת עם התאמות פוטנציאליות.
  3. להיות שחקנים מובילים ויוזמים, בתוך אתר האינטרנט, ולו בכדי להכיר כמה שיותר מהאנשים הנמצאים באתר ההיכרויות.

תקשורת פתוחה היא כלי אפקטיבי להיכרות טובה

גם היום,  אם יש טכניקה אחת שאתם בהחלט רוצים ליישם בתוך אתרי הכרויות, בוודאי ובוודאי שמדובר על היכולת לשוחח בפתיחות על עצמכם. ביטחון עצמי היא לא מילה גסה ואתם צריכים לעשות הכל על מנת ליצור ערוץ תקשורת אפקטיבית עם כל אדם אותו אתם פוגשים ואורך השיטות בתוך אתר הכרויות. אל תהססו לדבר על עצמכם מתוך תחושה של עוצמה, גם אם זה לא מרגיש מאוד טבעי, ואל תפחדו להכיר את מי שעומד מולכם ולשאול אותו שאלות משמעותיות על החיים שלו. ערוץ התקשורת האפקטיבי הזה, יהפוך בין לילה למערכת היחסים הבאה שלכם.

)תמונה: FREEPIK)
 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: