לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

אטרקציות בירושלים שחובה לראות

אם אתם מתכננים בזמן הקרוב טיול לירושלים אתם חייבים לשלב בו אטרקציות שונות. עם אטרקציות תוכלו לשדרג את הטיול שלכם וכן להעביר את הזמן בנעימים. כמו כן, חשוב שהאטרקציות יתאימו לכל בני המשפחה אם אתם יוצאים לחופשה משפחתית. וחשוב לבחור מלון קרוב לאזור האטרקציות מבין המלונות בירושלים כדי שתוכלו להגיע בקלות לאטרקציה החביבה עליכם

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

האטרקציות שאסור לכם לפספס בירושלים

אם אתם מחפשים אטרקציות שוות בירושלים, וכן מלונות בירושלים אשר יהיו באזור האטרקציות ויהיו קרובים למרכז העיר, כדאי לכם לנסות את האטרקציות הבאות:

הכותל המערבי אחת האטרקציות הפופולאריות בירושלים ניתן לספוג את האווירה הקדושה והטהורה, לראות את הכותל המערבי שהיה הקיר המערבי של בית המקדש, לראות מוסלמים ונוצרים לצד יהודים שחיים יחדיו ולשים פתק בכותל בו אתם מבקשים משאלה.

מוזיאון ישראל - מוזיאון ישראל הוא אחד המוזיאונים הפופולאריים וטובים ביותר. הוא שוכן בירושלים ואפשר ליהנות מהיצירות השונות שהוא מציע וכן התצוגות השונות. במוזיאון תוכלו ללמוד על התקופות השונות, להבין איך חיו בשנים ההם וכן ליהנות מהפעלות שונות לכל המשפחה.

שוק מחנה יהודה - שוק מחנה יהודה הוא אחד מהשוקים הכיפים והמהנים ביותר בארץ. הוא כולל מגוון עשיר ומגוון של מאכלים, מתוקים לצד צבעים וריחות שלא תמצאו בשווקים אחרים בארץ. כמו כן אפשר למצוא בו ערבים ויהודים צד לצד זה.

מוזיאון יד ושם - מוזיאון יד ושם הוא מוזיאון להנצחת השואה, במוזיאון אפשר לחזור לעבר ולראות סרטים על השואה, להיזכר בתקופת השואה ולהבין איך חיו וכן לספוג את רוח התקופה של אז.

העיר העתיקה - העיר העתיקה היא מקום מושלם לטייל בה עם כל המשפחה, לראות את המבנים ההיסטוריים והישנים, לעשות שופינג וליהנות עם כל המשפחה.

הר הזיתים - הר הזיתים הוא אחד היעדים החשובים בירושלים. הוא נמצא ממזרח לעיר העתיקה והוא יעד קדוש ליהודים, לנוצרים ולמוסלמים. גובהו של ההר מאפשרת צפיה על עיר העתיקה ומתחם הבית ועל האזורים מסביב.

גן לאומי עיר דוד - באתר זה הנמצא סביב חומות ירושלים, תצאו למסע מרתק מתחת לאדמה ועליה ותחוו את האירועים השונים בתקופת דוד. מדובר על חוויה מהנה ומרתקת לכל המשפחה שכוללת הפעלה לילדים ולמבוגרים כאחד.

החשיבות של שילוב האטרקציות במהלך החופשה

תכנון חופשה טוב הוא תכנון שכולל בחירת מלון איכותי ממגוון מלונות בירושלים לצד אטרקציות מהנות ופופולאריות באזור. שילוב בין שניהם יגרום לחופשה שלכם להיות כיפית ומהנה וכן להפעיל את הילדים בפעילויות שונות ומהנות. לכן שאתם מתכננים חופשה בירושלים אל תחשבו רק על בחירת המלון מבין מגוון המלונות בירושלים, אלא חשבו גם על אטרקציות מהנות וכיפיות שיתאימו לכל בני המשפחה ויעבירו את החופשה בנעימים והכי חשוב ישאירו חוויה נעימה ומהנה לאורך שנים רבות.

((תמונה: depositphotos

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: