לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

אחד מסופי השבוע העמוסים שהיו בפסטיבל דרום אדום - תרבות ופנאי בהעוטף

אחד מסופי השבוע העמוסים שהיו בפסטיבל דרום אדום

אחד מסופי השבוע העמוסים שהיו בפסטיבל דרום אדום. לאחר גשמי הברכה ואחרי שני סופי שבוע חורפיים, הגיע סוף שבוע שמשי ויפה שמשך לאזור צפון הנגב כ 100,000 איש. ביום שישי השתתפו במרוץ הכלניות  מעל  2000 איש שרצו בין הכלניות ביער שוקדה. עשרות אלפים פקדו את אתרי הטבע והפריחה וכן את אתרי התיירות, השווקים, מופעי המוזיקה והאטרקציות באיזור (צילום: דוברות אשכול)

דרום אדום 2020: מגוון פעילויות והמלצות לסופ"ש הקרוב - תרבות ופנאי בהעוטף

דרום אדום 2020: מגוון פעילויות והמלצות לסופ"ש הקרוב

פסטיבל דרום אדום בשיאו! חגיגת טבע אדומה למשך 5 סופי שבוע עם מגוון פעילויות תרבות, אמנות, טיולים והפעלות בטבע. לקראת סוף השבוע השלישי של הפסטיבל, הכנו לכם המלצות למגוון רב של פעילויות לכל המשפחה, חלקן ללא תשלום: סיורים שחקנים והפעלות בין הפרחים, שווקים וירידים חקלאיים, צעדת הכלניות המסורתית, מרוץ הכלניות ועוד המון. 30.1-29.2, ברחבי צפון הנגב (צילום: דוברות אשכול)

דרום אדום: עשרות השתתפו בפעילויות שנערכו בשדרות אדמה - תרבות ופנאי בהעוטף

דרום אדום: עשרות השתתפו בפעילויות שנערכו בשדרות אדמה

עשרות הורים וילדים השתתפו ביום שישי בפעילויות שנערכו במרכז התנועה "שדרות אדמה" במסגרת פסטיבל דרום אדום. בין היתר נהנו המבקרים מסדנת אקרו בלאנס, מהמופע "עזה כמוות אהבה" (אשר הציג אינטרפרטציה חדשה לעבודות קודמות של ליאת דרור וניר בן גל), מריקוד חופשי עם DJ ירין פלוטניק, ועוד (צילום: חיים קוזניץ תקשורת)

אלפים פקדו את האיזור בסוף השבוע הראשון של פסטיבל "דרום אדום" - תרבות ופנאי בהעוטף

אלפים פקדו את האיזור בסוף השבוע הראשון של פסטיבל "דרום אדום"

למרות החששות עקב מזג האוויר והמצב הביטחוני בערב שישי, כ- 18,000 איש ביקרו באזור צפון הנגב במסגרת פסטיבל דרום אדום. המבקרים פקדו את אתרי הטבע ופריחת הכלניות באזור יער בארי ויער שוקדה, ונהנו מהפעלות וסיורי מודרכים. בשבת הבאה תתקיים גם צעדת הכלניות המסורתית לזכרה של שושנה דמארי. הפסטיבל ימשך במהלך כל חודש פברואר במרחבי צפון הנגב (צילום: דוברות המועצה האזורית אשכול)

פסטיבל דרום אדום 2020 יוצא לדרך! - תרבות ופנאי בהעוטף

פסטיבל דרום אדום 2020 יוצא לדרך!

פסטיבל דרום אדום חוזר במהלך סופי השבוע של חודש פברואר! חגיגת טבע אדומה למשך 5 סופי שבוע במגוון פעילויות תרבות, אמנות, טיולים והפעלות בטבע. על רקע הכלניות שיכסו את צפון הנגב במרבדים אדומים וססגוניים יתקיים הפסטיבל זו השנה ה 15, עם מגוון רב של פעילויות לכל המשפחה, חלקן ללא תשלום: סיורים שחקנים והפעלות בין הפרחים, שווקים וירידים חקלאיים, צעדת הכלניות המסורתית, מרוץ הכלניות ועוד המון. 30.1-29.2, ברחבי צפון הנגב (צילום: תיירות צפון הנגב)

מה בין פסטיבל הכלניות לעסק שלנו? - תרבות ופנאי בהעוטף

מה בין פסטיבל הכלניות לעסק שלנו?

כל שנה בחודש פברואר נצבע צפון הנגב בפריחה אדומה מרהיבה, ואיתה מגיעים המוני מבקרים מכל רחבי הארץ. פסטיבל דרום אדום התחיל בתור אירוע טבע, ועם השנים והפופולריות העולה הפך לחגיגה תיירותית של ממש. אלפי מכוניות משתרכות בתור ארוך כל סוף שבוע כדי לצלם סלפי עם כלנית אבל ממש לא רק. פסטיבל דרום אדום מציע ירידי שווקים, הופעות, סיורים ומגוון פעילויות לכל המשפחה. אז איפה אתם נכנסים לתמונה? איך העסק שלכם יכול להנות מהתקופה הנהדרת הזו? לחשוף את עצמו לקהלים חדשים ואפילו להגדיל את ההכנסות? קבלו 7 טיפים להכנסת דרום-אדום לעסק שלכם