לפרסום חייגו: 050-5788255

תרבות ופנאי בהעוטף

תרבות ופנאי

פסטיבל קולנוע דרום ה-19 ננעל בהצלחה גדולה - פסטיבל הקולנוע היחיד שהתקיים במתכונת פיזית ב-2020 - תרבות ופנאי בהעוטף

פסטיבל קולנוע דרום ה-19 ננעל בהצלחה גדולה - פסטיבל הקולנוע היחיד שהתקיים במתכונת פיזית ב-2020

פסטיבל קולנוע דרום הבינלאומי ה- 19, של בית הספר לאמנויות הקול והמסך במכללת ספיר, ננעל ביום חמישי האחרון. 105 סרטים ישראלים, סרטים קצרים, סרטים בינלאומיים, פוקוס קולנוע חרדי ייחודי ופרויקטים של בית הספר במכללת ספיר שהוקרנו במשך שבעה ימים בדרייב אין, בהקרנות אינטימיות בבתי תושבים ובאירועי אונליין ייחודיים (צילום: באדיבות פסטיבל קולנוע דרום)

שרשרת הקרנה בדרום - פסטיבל קולנוע דרום נפתח - תרבות ופנאי בהעוטף

שרשרת הקרנה בדרום - פסטיבל קולנוע דרום נפתח

פסטיבל קולנוע דרום נפתח בשבוע שעבר במכללת ספיר ובשדרות, למרות הכל - שכונות בעוצר לילי, מגפה משתוללת, סגר עתידי, מצב ביטחוני רגיש, כל אלו לא עצרו את חגיגת התרבות של הדרום. שבוע של סרטי סטודנטים, דוקו, קולנוע נשי, קולנוע מחו"ל, אנימציה, פוקוס קולנוע חרדי ועוד ועוד. באירוע הפתיחה המרגש צפו, על פי ההנחיות, עשרות בדרייב אין של שדרות בהקרנה מיוחדת של פרוייקט "שדרותים", דוקו על חיי ארבעה תושבי העיר שדרות

חגיגות ראש השנה במול 7 שדרות - תרבות ופנאי בהעוטף

חגיגות ראש השנה במול 7 שדרות

חג שמח במרכז מול 7 שדרות: בקמפיין מיוחד שיערך בין 10 ל-15 בספטמבר לכבוד ראש השנה, יוגרל בין הקונים ב-299 שקלים ומעלה (בחנויות המשתתפות במבצע) טלפון מסוג אייפון 11 S! כמו כן, יוענק לכל רוכש/ת בסכום זה שובר בסך 50 שקלים למימוש באחת מחנויות המרכז המשתתפות בקמפיין. ניתן יהיה לממש את השובר עד 18 בספטמבר (צילום: אסף פינצ'וק)

חדש בשדרות: סיור בעקבות המוסיקה עם הזמר והיוצר חיים אוליאל - תרבות ופנאי בהעוטף

חדש בשדרות: סיור בעקבות המוסיקה עם הזמר והיוצר חיים אוליאל

היכן עמד בית הקפה האפור שהיווה השראה לשיר "איש וכינור"? כיצד הוקמו להקות כמו שפתיים, כנסיית השכל וטיפקס? ואיך הצליחה עיירה קטנה להצמיח יוצרים שנכנסו עמוק ללב המיינסטרים? על שאלות אלו ועוד ענה אוליאל בסיור חדש שערך בעקבות התחנות שעיצבו את המוזיקה בעיר (צילום: קוזניץ תקשורת)

מועצה אזורית חוף אשקלון מציגה: תרבותשרי עד אליכם! - תרבות ופנאי בהעוטף

מועצה אזורית חוף אשקלון מציגה: תרבותשרי עד אליכם!

חופשת הקיץ אמנם נגמרה, אבל מי אמר שנגמרו גם אירועי התרבות? במועצה האזורית חוף אשקלון השיקו עבור התושבים את לוח תרבותשרי - אירועי תרבות לילדים בחינם בכל יישובי המועצה, עד ה-14.9.20. בנוסף בתרבותשרי: הופעות לאוכלוסייה הבוגרת וסדנאות ציורי קיר

במלאת 70 שנה לעיר, בקרוב: מרכז תיעוד - שדרות לדורות - תרבות ופנאי בהעוטף

במלאת 70 שנה לעיר, בקרוב: מרכז תיעוד - שדרות לדורות

מסמכים, תמונות, סרטונים ופעילויות ימלאו את הארכיון שיעבור דיגיטציה וינגיש מידע רב אודות ההיסטוריה של שדרות מהקמתה ועד ימינו. ראש העירייה, אלון דוידי: "עיר שאינה יודעת את עברה - ההווה שלה דל ועתידה לוט בערפל" (צילום: מתוך הארכיון של ד"ר אהרל'ה כהן)

מועצת אשכול גאה להציג את הדבר הבא בתחום התרבות בימי קורונה: ספארי תרבות - תרבות ופנאי בהעוטף

מועצת אשכול גאה להציג את הדבר הבא בתחום התרבות בימי קורונה: ספארי תרבות

במועצת אשכול מפיקים את הדבר הבא בתחום התרבות בימי קורונה: ספארי תרבות. לראשונה בישראל ובעולם, מסלול 'ספארי' שלכל אורכו מופעים ואירועי תרבות ואמנות רב תחומיים לכל המשפחה: מופעי קרקס ואקרובטיקה, נגינה, מחול, פסלים חיים ועוד (צילום: גיל אורן)

עמותת התיירות שקמה בשור יצאה בקמפיין חדש לחיזוק עסקי עוטף עזה והאזור - תרבות ופנאי בהעוטף

עמותת התיירות שקמה בשור יצאה בקמפיין חדש לחיזוק עסקי עוטף עזה והאזור

עמותת התיירות שקמה בשור יצאה בקמפיין חדש לחיזוק עסקי עוטף עזה והאזור. במסגרת הקמפיין, העמותה תסבסד עשרות פעילויות, אירועים, מוצרים ומנות במסעדות, כך שיוצעו במחיר של 10 שקלים בלבד לקהל הרחב (צילום: דוברות אשכול)

יותר קצרים, יותר עצמאיים וגם לשם שמיים: תכניית פסטיבל קולנוע דרום בשדרות: 10-17.9.2020 - תרבות ופנאי בהעוטף

יותר קצרים, יותר עצמאיים וגם לשם שמיים: תכניית פסטיבל קולנוע דרום בשדרות: 10-17.9.2020

אוצרות סרטי ביכורים חדשים ולראשונה במסגרת פסטיבלית - פוקוס מיוחד לקולנוע החרדי. הקרנות מיוחדות במתחם דרייב אין, לצד שלל אירועים והקרנות בפלטפורמת אונליין של הפסטיבל. הפסטיבל ביוזמת בית הספר לאמנויות הקול והמסך במכללה האקדמית ספיר ובשותפות עיריית שדרות ותושבי העיר (צילום: לשם שינוי - טלי אברהמי)