לפרסום חייגו: 050-5788255

ספורט בהעוטף

ספורט בעוטף עזה

100 שחקני כדורעף מקצוענים השתתפו בטורניר "חוף אשקלון" בניצנים

כחלק מהסבב הארצי של איגוד הכדור-עף, פקדו ביום שישי שעבר את חוף ניצנים כ-100 שחקנים ושחקניות איגוד מקצוענים במסגרת שיתוף פעולה של מחלקת הספורט במועצה האזורית חוף אשקלון ואיגוד הכדורעף הארצי. ראש המועצה: "הספורט הוא אחד המרכיבים המהותיים בעיניי לקיומה של קהילה חזקה ואטרקטיבית. השתתפותם של השחקנים המקצועיים שהגיעו מכל רחבי הארץ היא סנונית ראשונה במסגרת החזון שלנו לקידום ענף הכדורעף בפרט והספורט בכלל" (צילום: דוברות מ.א חוף אשקלון)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

כחלק מהסבב הארצי של איגוד הכדור-עף, פקדו ביום שישי שעבר את חוף ניצנים כ-100 שחקנים ושחקניות איגוד מקצוענים במסגרת שיתוף פעולה של מחלקת הספורט במועצה האזורית חוף אשקלון ואיגוד הכדורעף הארצי.

על גבי החוף היפה בניצנים הוקמו 11 מגרשי כדורעף והטורניר חולק לקטגוריות בוגרים, נוער, גברים ונשים.

אמנם המשחקים התקיימו ללא קהל בשל הנחיות משרד הבריאות, אך זה לא מנע מהשחקנים להציג יכולת גבוהה שהולידה משחקים מותחים וצמודים אשר התכתבו עם האווירה השמחה והייחודית שיצרו נופי חוף ניצנים.

"אני מודה לאיגוד הכדורעף על הנכונות לקיים את חלק מהסבב הארצי גם אצלנו בחוף ניצנים הנהדר ועל הנכונות לקיים אצלנו אליפויות מחוזיות וארציות נוספות", אמר ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, איתמר רביבו, "הספורט הוא אחד המרכיבים המהותיים בעיניי לקיומה של קהילה חזקה ואטרקטיבית. השתתפותם של השחקנים המקצועיים שהגיעו מכל רחבי הארץ היא סנונית ראשונה במסגרת החזון שלנו לקידום ענף הכדורעף בפרט והספורט בכלל".

מעבר לקיום הסבב הארצי, נערכים בחוף אשקלון לפיתוח נוסף של ענף הכדורעף במועצה, ענף אשר נוטה להיבלע ביחס לענפי הכדורגל והכדורסל. בהמשך השנה עתיד להיפתח חוג כדורעף אולמות במועצה ובהמשך לקום קבוצות תחרותיות במועדוני הספורט הבית ספריים על טהרת כדורעף האולמות והחופים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: