לפרסום חייגו: 050-5788255

ספורט בהעוטף

ספורט בעוטף עזה

מול 7 – נותן החסות הראשי למכבי ציון שדרות

מרכז מול 7 שדרות יעניק את חסותו לקבוצת מכבי ציון שדרות מליגה ב' לעונת המשחקים 2020-2019. היזם של מול 7, נפתלי שמשון, ומנכ"ל עמותת מכבי שדרות, אמיר אוחנה, חתמו על הסכם החסות, אשר יכלול בין היתר פעילויות משותפות למען הקהילה, שיתופי פעולה במדיה החברתיים ועוד (צילום: אורי גבאי)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

מרכז מול 7 שדרות יעניק את חסותו לקבוצת מכבי ציון שדרות מליגה ב' לעונת המשחקים 2020-2019. היזם של מול 7, נפתלי שמשון, ומנכ"ל עמותת מכבי שדרות, אמיר אוחנה, חתמו היום (ראשון) על הסכם החסות, אשר יכלול בין היתר פעילויות משותפות למען הקהילה, שיתופי פעולה במדיה החברתיים ועוד.

"אנו שמחים להיות שותפים למאמצים להעלות את שדרות על מפת הכדורגל בישראל, ומקווים כי הקבוצה תעפיל בסיום העונה לליגה א", מסר שמשון. "ספורט ככלל וכדורגל בפרט מקנים לקהל חוויות שיזכרו לכל החיים". "אני רוצה להודות למרכז מול 7 על התמיכה ועל שיתוף הפעולה", הוסיף אוחנה. "אני בטוח שביחד עם כל השותפים נצליח להצעיד את הקבוצה להישגים".

קבוצת הכדורגל מכבי ציון שדרות הינה הקבוצה הייצוגית הרשמית של העיר שדרות, וקרויה על שמו של ציון עזרן, אשר נפטר לפני 10 שנים ממחלת ניוון שרירים ממנה סבל במשך עשר שנים. ברוח דמותו של עזרן מוביל המועדון לחינוך ספורטיבי והוגן ולהצלחה.

מול 7 שדרות הוא מרכז הקניות הגדול באזור עוטף עזה, אשר פרוס על פני 11,000 מ"ר וכולל תמהיל מאוזן של עסקים שמשלבים קניות במחירים משתלמים לצד בילוי אטרקטיבי במסעדות ובתי קפה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: