לפרסום חייגו: 050-5788255

ספורט בהעוטף

ספורט בעוטף עזה

חדש בחוף אשקלון: מועדון בדמינטון

ביום רביעי שעבר התקיים אירוע הפתיחה החגיגי של מועדון הבדמינטון (כדור נוצה) של המועצה האזורית חוף אשקלון. המועדון הוקם במטרה לגבש ולהעצים את תחושת השייכות של קהילת בני המנשה במועצה, שבדמינטון הוא הספורט הלאומי שלה (צילום: דוברות חוף אשקלון)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

מרכז "מטר"ה" באגף לשירותים חברתיים, בשיתוף מחלקת הספורט, יזמו את הקמתו של מועדון בדמינדטון (כדור נוצה) של חוף אשקלון. מדובר ביוזמה שתשלב פעילות פנאי וספורט לכל המשפחה ובקרוב, כאשר ייחנך אולם הספורט בישוב באר גנים, תועבר הפעילות מקיבוץ ניצנים אל הישוב המתפתח. מנכ"ל איגוד הבדמינטון הישראלי, ניר שדה, שותף לתכנית ולהקמת המועדון במועצה ונבחר גם לנהל אותו.

המועצה החליטה על הקמת מועדון בענף הבדמינטון מאחר והוא נחשב לספורט הלאומי של קהילת בני המנשה בעולם מתוך כוונה לגבש, להעצים ולגרום לתחושת שייכות ליתר קהילות המועצה. בעתיד, התכנון הוא להרחיב את פעילות המועדון למגוון האוכלוסיות במועצה.

ביום רביעי בשבוע שעבר התקיים בקיבוץ חצור אירוע הפתיחה החגיגי של המועדון. במסגרת זו, הוצגה הקבוצה החדשה עם המדים והלוגו, שעיצב אחד המשתתפים בקבוצה. לאחר מכן התקיים טורניר מרתק בו התארחו קבוצות הבדמינטון מהישובים עופרה, בית אל ועפולה. אלעד בן דוד, מנהל מרכז "מטר"ה", אמר כי האירוע היה מוצלח מאוד ועורר עניין רב, "הקבוצה החדשה מורכבת כולה מקהילת בני המנשה והמטרה היא להרחיב את פעילות המועדון ולשלב בו קבוצות נוספות מקהילות המועצה ומגילאים שונים. חשוב לציין שענף הבדמינטון מחייב אורח חיים בריא והפגנת יכולות גבוהות, ואני שמח שגם למועצה יש נציגות ראויה". מנהלת מחלקת הספורט במועצה, סמדר בלדיגה, אמרה: "פעילות ספורט למבוגרים הינה חלק חשוב מחזון הספורט של המתנ"ס והמועצה. אני שמחה בהצלחת קבוצה זו ומתכננת הרחבת הפעילות ופעילויות נוספות".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: