לפרסום חייגו: 050-5788255

ספורט בהעוטף

ספורט בעוטף עזה

ובמקום הראשון בטורניר הקט-רגל: "האריות" ו"מנשה"

השבוע הגיע לסיומו טורניר קט רגל לנוער 2019 במסגרת פעילות הקיץ של יחידת הנוער, מחלקת הספורט והמתנ"ס. הטורניר התקיים במגרש שבמתחם הספורט שליד הבריכה (צילום: נתן בר-יוחאי)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

טורניר קט רגל לנוער הפך למסורת קבועה בשדרות, ויש לו משמעות גדולה לנוער בעיר. הטורניר מקנה למשתתפים בו ערכים לדרך ארץ ומיומנויות אישיות וקבוצתיות בכל הקשור לספורט, אך עם זאת מקנה במישור האישי יכולת התמדה, משמעת עצמית, התמודדות עם הפסד וכישלון, הימנעות מהתנהגויות אנטי חברתיות, ערבות הדדית, סובלנות ואחווה.

במשחקי חצי הגמר של כיתות י'-יב', שיחקו הקבוצות: 'אימפריה' שכבשה שער 1 מרגלי מאיר תורג'מן וקבוצתteam' ' שכבשה 4 שערים, 2 של רון דדון ו2 של מיכאל יוסיפוב. בחצי הגמר השני ניצחה קבוצת 'שדרות fc' 4:0 את קבוצת 'שדרותיה' משערים של שלמה הנגל (2), שילה פדידה ושמואל הנגל.

במשחק הגמר של כיתות י'-יב', ניצחה קבוצת 'מנשה' 4:1 את קבוצת team' '  משערים של שלמה הנגל, ג’ין יהודה, הנגשין רפאל ואביאל טמנו (עצמי), כשל'team' כבש אביאל טמנו. הכובש המצטיין של כיתות י'-יב' הוא צ׳רנו שמואל עם 9 שערים. הכובש המצטיין של כיתות ז'-ט', הוא לירון שרעבי עם 12 שערים.

במשחק הגמר של כיתות ז'-ט' שיחקו קבוצת 'האריות' שלא הפסידו אפילו משחק אחד לאורך כל הטורניר וניצחו בצורה משכנעת ביותר גם בגמר, 6:0 את 'שדרות fc'. הכובשים: לידאן שלמה (4) ולירון שרעבי (2). השופטים במהלך הטורניר היו גיא אוחיון ודניאל ואזין שעשו עבודה מרשימה.

בטקס הסיום שהתקיים ביום שני, הוענקו פרסים ומדליות לכל המשתתפים וגביעים לקבוצות המנצחות ולשחקנים המצטיינים. בדברי הסיכום, שיבח, מנהל מחלקת הספורט, חיים אביטן, את נותני החסויות, 'פיקס סלולר ומחשבים', מאפיית 'חורי', 'החומוס של טחינה' וסינמטק שדרות, שפרסו חסותם על הפרסים והביגוד לטורניר הנוער.

ראש העיר, אלון דוידי: "הספורט הוא כלי חברתי חזק מאוד ויש לו חשיבות גדולה, ככל שנעסוק בפעילויות ספורטיביות הן במסגרות הפורמאליות והן במסגרות הבלתי פורמאליות, כך נהפוך להיות קהילה חזקה יותר, ערכית ומשפיעה יותר. ברצוני להודות לבני הנוער שהשתתפו בטורניר כמידי שנה, לכל הצוות המקצועי של מחלקת הספורט, המתנ"ס ויחידת הנוער, שעשו המון לטובת הפעילות הערכית והכל כך חשובה לדור ההמשך שמוביל וימשיך להוביל אותנו רק להצלחות. בהזדמנות זאת ארצה לאחל לכל התלמידים וההורים, קיץ בטוח ומהנה".

מנהל אגף נוער וצעירים, יגאל ברכה: "משמח ומרגש לראות את כמות הנערים שלקחו חלק בטורניר לנוער גם השנה שזה חלק מפעילות הקיץ. אני מקווה שהטורניר ימשיך לפרוח גם בשנים הבאות. בהזדמנות זאת, אני רוצה להודות לצוות שעבד בפעילות המבורכת. לגל שמאי-לוי, מנהלת יחידת הנוער, חיים אביטן מנהל מחלקת הספורט, לשי סופרמן מהמתנ"ס ולכל השותפים לעשייה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: