לפרסום חייגו: 050-5788255

ספורט בהעוטף

ספורט בעוטף עזה

הישג נוסף לשדרות: קבוצת "מאמאנט" בגמר המחוז

קבוצת "ביא מאמא" משדרות העפילה לגמר הגדול של ליגת מאמאנט בדרום (צילום: באדיבות מירי קרני)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

קבוצת שדרות הוקמה לפני 4 שנים על-ידי מ״מ וסגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל מלכה, במטרה להקים קבוצת ספורט קהילתית לאימהות, בשיתוף "מאמאנט" הארצית, בראשותה של עופרה אברמוביץ'. כיום, הקבוצה פועלת במתנ״ס כחלק מפעילות הספורט העממי והקהילתי בשדרות, ומונה 13 נשים משדרות המשחקות בליגה לאימהות של "מאמאנט" בדרום.

ביום ראשון האחרון 2:0 את קבוצת "רמות מיקס" בשכונת רמות הרכס בבאר-שבע. את הקבוצה מאמנת כרמית סעדה שימן. ב-12 ביוני יתקיים משחק הגמר בבאר-שבע.

ראש העיר, אלון דוידי, ועו"ד אוליאל-מלכה, בירכו את הקבוצה ואת כל הצוות המקצועי וכן את המתאמת הלוגיסטית, מירי קרני. מעבר להיותן שחקניות, לכל אחת מחברות הקבוצה הווי חברתי מיוחד וכל שחקנית בפני עצמה תורמת ומתנדבת בקהילה בפרויקט כזה או אחר. מי שעוד תומך בקבוצה היא "מגבית קנדה" באמצעות מנהל הפרויקטים, אדי עזרן.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, התגאה בבנות הקבוצה ואמר: "לכולן קריירה, משפחה ועיסוקים שונים אך גם דבר משותף אחד - האהבה הרבה למשחק הכדורשת. בכל משחק הן חדורות מטרה, מאחדות כוחות כדי להביא את הניצחון לקבוצה ולשדרות. אני רוצה לברך את ליגת האימהות, שמח גם מרחוק לשמוע ולראות את ההישגים שלהן, מאחל להן שתמשכנה להוביל ולהצליח ביחד עם השותפות שעומדת לצד הקבוצה, יו"ר הנהלת המתנ"ס יהודית אוליאל מלכה וצוות המתנ"ס העירוני. כולם מוזמנים לעודד ולחזק את הקבוצה המצטיינת בגמר הגדול".

יו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל מלכה: "אני גאה בקבוצת מאמאנט שדרות על ההישג המרשים, הן נלחמו בכל הכוח לשמור על הקבוצה והתגברו על כל המכשולים הקשורים לאימונים. הנשים ההלו הן בעיני דוגמא ומופת לכוח רצון והתמדה, יישר כוח למאמנת כרמית ולמירי קרני ולכל האמהות בקבוצה, אשר שמו להן למטרה לשלב פעילות ספורטיבית יחד עם מעורבות בקהילה והצליחו להעפיל לגמר".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: