לפרסום חייגו: 050-5788255

ספורט בהעוטף

ספורט בעוטף עזה

נציגות מרשימה לשער הנגב באליפות ישראל בשחייה לבוגרים - ספורט בהעוטף

נציגות מרשימה לשער הנגב באליפות ישראל בשחייה לבוגרים

בשבוע שעבר נערכה אליפות ישראל בשחייה לבוגרים, אליה יצאו 18 תלמידים מהמועצה האזורית שער הנגב. מלבד הישגים אישיים רבים ושיפור משמעותי במדדים של כל שחיינית או שחיין שהשתתפו, זכו בני הנוער במדליות רבות. ראש המועצה: "הלב מתפוצץ מגאווה בזמן שבני הנוער שלנו ממשיכים לעשות חיל בארץ ובעולם. שחיינים יקרים- אתם חוד החנית ונושאי רוח ההצטיינות שלנו בשער הנגב" (צילום: דוברות המועצה)

לקראת מרתון טבריה - כרמית לוי בן אדיבה ממושב ניר משה: "פתאום בגיל 13 הפנים שלי היו משותקות" - ספורט בהעוטף

לקראת מרתון טבריה - כרמית לוי בן אדיבה ממושב ניר משה: "פתאום בגיל 13 הפנים שלי היו משותקות"

כרמית לוי בן אדיבה ממושב ניר משה, מאמנת אתלטיקה וריצה ומורה לחינוך גופני בשער הנגב, גדלה בנתיבות ובגיל 13 פתאום חצי פנים שלה, בצד ימין, הפכו משותקים. אני רק רציתי לרוץ, לנצח את העצב. את המראה החדש שבעקבותיו נאלצתי להחליף בית ספר, חברים ובעיקר לגרום לו להיעלם", היא מספרת. סיפורה המרתק של כרמית בראיון מיוחד, שכיום סימנה לעצמה יעד חדש - חצי מרתון במרתון טבריה ה-43 שיתקיים ב-3/1 בהפקת חברת מרתון ישראל (צילום: יניב בן אדיבה)

צה"ל ועיריית שדרות עשו היסטוריה: אליפות צה"ל למפקדים התקיימה בעיר - ספורט בהעוטף

צה"ל ועיריית שדרות עשו היסטוריה: אליפות צה"ל למפקדים התקיימה בעיר

ביום שני השבוע התקיימה אליפות צה"ל למפקדים בראשות ראש המטה הכללי, רא"ל אביב כוכבי, לראשונה מחוץ לבסיסי צה״ל, בעיר שדרות. ראש העיר, אלון דוידי, רץ עם הרמטכ"ל, עם מפקד פיקוד הדרום, האלוף הרצי הלוי ועם מאות קצינים. גם אוהד בן-ישי, הפצוע הקשה ביותר ממבצע "צוק איתן" רץ יחד איתם. דוידי: "ביטחון והתיישבות הולכים ביחד, תודה לרמטכ"ל על ההחלטה לקיים את האליפות בשדרות" (צילום: גולן סבג, דו"צ ודוברות עיריית שדרות)

מול 7 – נותן החסות הראשי למכבי ציון שדרות - ספורט בהעוטף

מול 7 – נותן החסות הראשי למכבי ציון שדרות

מרכז מול 7 שדרות יעניק את חסותו לקבוצת מכבי ציון שדרות מליגה ב' לעונת המשחקים 2020-2019. היזם של מול 7, נפתלי שמשון, ומנכ"ל עמותת מכבי שדרות, אמיר אוחנה, חתמו על הסכם החסות, אשר יכלול בין היתר פעילויות משותפות למען הקהילה, שיתופי פעולה במדיה החברתיים ועוד (צילום: אורי גבאי)

כשבית"ר הגיעה לשדות נגב - ספורט בהעוטף

כשבית"ר הגיעה לשדות נגב

מאות מתושבי שדות נגב הגיעו לאירוע השקת מועדון הכדורגל המשותף לבית"ר ירושלים ושדות נגב. בשיאו של האירוע, צוות המועדון וילדי המועצה הפריחו בלונים לשמיים. תמיר עידאן, ראש מועצת שדות נגב: "בזמן שהאויבים שלנו מפריחי בלוני טרור, אנחנו מפריחים בלונים של תקווה, תרבות וספורט" (צילום: דוברות שדות נגב)