לפרסום חייגו: 050-5788255

ספורט בהעוטף

ספורט בעוטף עזה

100 שחקני כדורעף מקצוענים השתתפו בטורניר "חוף אשקלון" בניצנים - ספורט בהעוטף

100 שחקני כדורעף מקצוענים השתתפו בטורניר "חוף אשקלון" בניצנים

כחלק מהסבב הארצי של איגוד הכדור-עף, פקדו ביום שישי שעבר את חוף ניצנים כ-100 שחקנים ושחקניות איגוד מקצוענים במסגרת שיתוף פעולה של מחלקת הספורט במועצה האזורית חוף אשקלון ואיגוד הכדורעף הארצי. ראש המועצה: "הספורט הוא אחד המרכיבים המהותיים בעיניי לקיומה של קהילה חזקה ואטרקטיבית. השתתפותם של השחקנים המקצועיים שהגיעו מכל רחבי הארץ היא סנונית ראשונה במסגרת החזון שלנו לקידום ענף הכדורעף בפרט והספורט בכלל" (צילום: דוברות מ.א חוף אשקלון)

נציגות מרשימה לשער הנגב באליפות ישראל בשחייה לבוגרים - ספורט בהעוטף

נציגות מרשימה לשער הנגב באליפות ישראל בשחייה לבוגרים

בשבוע שעבר נערכה אליפות ישראל בשחייה לבוגרים, אליה יצאו 18 תלמידים מהמועצה האזורית שער הנגב. מלבד הישגים אישיים רבים ושיפור משמעותי במדדים של כל שחיינית או שחיין שהשתתפו, זכו בני הנוער במדליות רבות. ראש המועצה: "הלב מתפוצץ מגאווה בזמן שבני הנוער שלנו ממשיכים לעשות חיל בארץ ובעולם. שחיינים יקרים- אתם חוד החנית ונושאי רוח ההצטיינות שלנו בשער הנגב" (צילום: דוברות המועצה)

לקראת מרתון טבריה - כרמית לוי בן אדיבה ממושב ניר משה: "פתאום בגיל 13 הפנים שלי היו משותקות" - ספורט בהעוטף

לקראת מרתון טבריה - כרמית לוי בן אדיבה ממושב ניר משה: "פתאום בגיל 13 הפנים שלי היו משותקות"

כרמית לוי בן אדיבה ממושב ניר משה, מאמנת אתלטיקה וריצה ומורה לחינוך גופני בשער הנגב, גדלה בנתיבות ובגיל 13 פתאום חצי פנים שלה, בצד ימין, הפכו משותקים. אני רק רציתי לרוץ, לנצח את העצב. את המראה החדש שבעקבותיו נאלצתי להחליף בית ספר, חברים ובעיקר לגרום לו להיעלם", היא מספרת. סיפורה המרתק של כרמית בראיון מיוחד, שכיום סימנה לעצמה יעד חדש - חצי מרתון במרתון טבריה ה-43 שיתקיים ב-3/1 בהפקת חברת מרתון ישראל (צילום: יניב בן אדיבה)

צה"ל ועיריית שדרות עשו היסטוריה: אליפות צה"ל למפקדים התקיימה בעיר - ספורט בהעוטף

צה"ל ועיריית שדרות עשו היסטוריה: אליפות צה"ל למפקדים התקיימה בעיר

ביום שני השבוע התקיימה אליפות צה"ל למפקדים בראשות ראש המטה הכללי, רא"ל אביב כוכבי, לראשונה מחוץ לבסיסי צה״ל, בעיר שדרות. ראש העיר, אלון דוידי, רץ עם הרמטכ"ל, עם מפקד פיקוד הדרום, האלוף הרצי הלוי ועם מאות קצינים. גם אוהד בן-ישי, הפצוע הקשה ביותר ממבצע "צוק איתן" רץ יחד איתם. דוידי: "ביטחון והתיישבות הולכים ביחד, תודה לרמטכ"ל על ההחלטה לקיים את האליפות בשדרות" (צילום: גולן סבג, דו"צ ודוברות עיריית שדרות)

מול 7 – נותן החסות הראשי למכבי ציון שדרות - ספורט בהעוטף

מול 7 – נותן החסות הראשי למכבי ציון שדרות

מרכז מול 7 שדרות יעניק את חסותו לקבוצת מכבי ציון שדרות מליגה ב' לעונת המשחקים 2020-2019. היזם של מול 7, נפתלי שמשון, ומנכ"ל עמותת מכבי שדרות, אמיר אוחנה, חתמו על הסכם החסות, אשר יכלול בין היתר פעילויות משותפות למען הקהילה, שיתופי פעולה במדיה החברתיים ועוד (צילום: אורי גבאי)